Switch Dell EMC N1148T-ON, L2, 210-AJIU-C-05

Switch Dell EMC N1148T-ON, L2, 210-AJIU-C-05

210-AJIU-C-05
Produs indisponibil. Setează alertă de stoc
3.014,00 RON
Garantie 36 luni

  • Livrare rapida Livrare rapida
  • Drept de retur 14 zile Drept de retur 14 zile
  • Comanda telefonic 0752.542.543 Comanda telefonic 0752.542.543
  • Satisfactie garantata Satisfactie garantata
Dell EMC Switch N1148T-ON, L2, 48 ports RJ45 1GbE, 4 ports SFP+ 10GbE, Stacking, 1x SFP 1000BASE-SX, 850nm Wavelength, 550m Reach, 1x Rack Mount Kit, 3Yr ProSupport and Next Business Day On-Site Service
Cod producator:
210-AJIU-C-05
DELL EMC
Daca ai fost multumit de produs lasa parerea ta aici
Fotografiile produsului Switch Dell EMC N1148T-ON, L2, 210-AJIU-C-05 au caracter informativ. Daca aveti intrebari despre categoria Switch-uri, sau acest produs, va rugam sa ne contactati prin chat sau prin sectiunea de contact. Va stam la dispozitie pentru orice intrebari legate de disponibilitate, specificatii sau pretul produsului. Va rugam sa ne comunicati id-ul acesta 210-AJIU-C-05 pentru a putea identifica mai usor produsul pentru care solicitati informatii.

Produse asemanatoare cu Switch Dell EMC N1148T-ON, L2, 210-AJIU-C-05..

Produs adaugat in wishlist
Produs adaugat pentru comparare

Magazinul online IT pcFrog foloseste cookies. Navigand in continuare, iti exprimi acordul asupra folosiri cookie-urilor. Citeste politica pcfrog de cookie-uri.