Patch Cord 6536969-2 LC/LC Duplex, 2m

Patch Cord 6536969-2 LC/LC Duplex, 2m

AMP NETCONNECT BY COMMSCOPE
6536969-2
In stoc furnizor | Livrare 1-3 zile
113,45 RON
Garantie 12 luni

Clientii din municipiul Galati beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT indiferent de valorea produsului. 

Poti plasa comanda telefonic intrand in legatura cu unul din operatorii nostri la unul din numerele:

0752.542.543

0336.408.183

Comenzile vor fi livrate in 24-48 de ore de la primirea acestora

Dacă un produs achiziționat nu te mulțumește 100%, îl poți returna în 14 zile calendaristice de la momentul livrării/ridicării. 

Mai multe informatii despre politica de returnare

PATCH CABLE FO LC/LC 50/125/OM3 XG 2M 6536969-2 COMMSCOPE
Cod producator:
6536969-2
Produsul nu are review. Daca ai fost multumit de produs lasa parerea ta aici
Fotografiile produsului Patch Cord 6536969-2 LC/LC Duplex, 2m au caracter informativ. Daca aveti intrebari despre categoria Cabluri si accesorii, sau acest produs, va rugam sa ne contactati prin chat sau prin sectiunea de contact. Va stam la dispozitie pentru orice intrebari legate de disponibilitate, specificatii sau pretul produsului. Va rugam sa ne comunicati id-ul acesta 6536969-2 pentru a putea identifica mai usor produsul pentru care solicitati informatii.

Produse asemanatoare cu Patch Cord 6536969-2 LC/LC Duplex, 2m..

Produs adaugat in wishlist
Produs adaugat pentru comparare

Magazinul online IT pcFrog foloseste cookies. Navigand in continuare, iti exprimi acordul asupra folosiri cookie-urilor. Citeste politica pcfrog de cookie-uri.